Přeskočit navigaci

Telemarketingové služby
teleperformance.cz

Teleperformance Česká republika: Internetové oddělení

www.lion.cz > Služby a řešení > Analýzy a poradenství

Analýzy a poradenství

Dobrá analýza webu Vám pomůže dostat se na přední pozice ve vyhledávačích. Webové stránky je třeba posuzovat především z hledisek jako je: hustota klíčových slov, hodnotný obsah textu, optimalizace stránek na klíčová slova, zpětných odkazů a dodržování správných postupů optimalizace stránek pro vyhledávače tzv. SEO. Jak na SEO a jak těchto nástrojů pro lepší pozice ve vyhledávačích dosáhnout, Vám umožní naše služby analýzy a poradenství. Poskytujeme poradenství pro SEO, copywriting a provádíme analýzy použitelnosti a přístupnosti. Jedná se o nezbytné postupy a metody moderního a úspěšného webu, který Vám přinese vyšší zisk, návštěvnost a efektivitu. Ukázka postupu při tvorbě optimalizovaných webových stránek.

Analýza použitelnosti

Chcete získat více zákazníků, kteří naleznou na Vašem webu to co hledají? Zajímá Vás, které funkce Vašeho webu se špatně používají? To vše a mnohem více je možné získat z analýzy použitelnosti, která hodnotí stránky z hlediska rychlosti nalezení požadovaných informací zákazníkem, přehlednosti navigace a orientace na stránkách.

Analýza přístupnosti

Chcete mít jistotu, že Vaše webové stránky jsou přístupné opravdu všem uživatelům? V dnešní době by měly být Vaše stránky přístupné všem, bez ohledu na jejich handicap nebo typ internetového prohlížeče. Hodnotíme stránky z pohledu uživatelské přístupnosti - volba barev, velikost textu, použité technologie na různých platformách a prohlížečích, apod.

Analýza obsahu stránek

Hodnocení obsahové stránky webu, z pohledu návštěvníka nikoliv autora, souvisí i s použitelností a zaměřuje se především na přehledné členění informačního obsahu, srozumitelnost informací pro všechny návštěvníky, dostatečný rozsah informací, stylistickou a gramatickou správností.

Poradenství s optimalizací pro vyhledavače (SEO)

Optimalizace pro vyhledávače – SEO je nástroj moderního marketingu, který opravdu funguje, vyplatí se a hlavně lze pomocí SEO zvýšit obrat firmy. Vysoká návštěvnost vašich stránek přináší více zákazníků při minimálních nákladech. Získat přední pozice a dosáhnout stabilní umístění ve vyhledávačích je hlavním motem SEO – optimalizace stránek. Stránky se hodnotí z několika hledisek. Zpravidla platí, že mají-li stránky kvalitní a hodnotný obsah nepotřebují optimalizaci pro vyhledávače. Existuje několik způsobů jak stránky správně naoptimalizovat a své místo ve výsledcích vyhledávačů si udržet. Více se dozvíte v sekci Optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Poradenství v oblasti Copywriting

Chcete, aby obsah Vašeho webu byl zajímavý a hlavně, aby čtenáře upoutal a vydržel ho dočíst až do konce? Existují pravidla, které je třeba dodržovat, aby texty Vašeho webu samy o sobě prodávaly. Jedná se tedy o techniku psaní textu tak, že vyvolá u čtenáře zájem, popř. akci (objedná, zavolá, koupí).

Testování použitelnosti na vzorku uživatelů

Proces testování spočívá v definování uživatelské skupiny v určitém počtu osob a následné testování v přesně stanovených fázích .

Máte zájem získat bližší informace o některé z těchto služeb, kontaktujte nás telefonicky (466 029 154), e-mailem (internet@lion.cz) nebo využijte on-line formulář.

Proč se rozhodnout pro nás

Teleperformance Česká republika - tel.: 466 029 151-4, fax: 466 029 112, e-mail: internet@lion.cz, web: www.lion.cz.