Přeskočit navigaci

Telemarketingové služby
teleperformance.cz

Teleperformance Česká republika: Internetové oddělení

www.lion.cz > Služby a řešení > E-komunikace

E-komunikace

E-komunikace, e-marketing, sms komunikace, e-mailing a mobilní marketing patří do souboru nástrojů, které využíváme pro komunikaci se zákazníky svých klientů. Díky ním jsme schopni organizovat např. e-mailingovou kampaň nebo sms soutěž. Využitím těchto nástrojů pomáháme svým klientům zvyšovat jejich zisk a obrat. Mezi naše nejlepší řešení patří personalizovaný e-mailing, chat on-line a sms komunikace pro realizaci sms soutěží.

Chat on-line

Máte ve svém call centru klienty, kteří upřednostňují komunikaci s Vámi formou e-mailu? Co takhle e-mailová komunikace v reálném čase – formou chatu? Služba chat-online umožňuje komunikaci dvou nebo více uživatelů na internetu v rámci WWW stránky. Služba je vytvořená především pro komunikaci operátora zákaznického centra se zákazníkem (návštěvníkem webu). Další informace o službě Chat on-line.

Personalizovaný e-mailing

Personalizovaný e-mailing nebo informační e-mail patří do skupiny nástrojů e-mail marketing. Tento druh e-marketingu je postaven na základech e-mail komunikace, kterou využívají naši klienti pro včasné informování svých klientů o akční nabídce apod. Šetří tím peníze a čas. Dobře sestavená e-mailingová kampaň přináší našim zákazníkům přidanou hodnotu ve formě nového informačního kanálu. Je nutné si uvědomit, že se jedná o reklamní e-mail, ale ne spam. Naši klienti posílají tyto e-mailingové kampaně na databáze svých klientů, proto se nejedná o nevyžádanou poštu. Další informace o službě Personalizovaný e-mailing.

SMS komunikace a SMS marketing

Realizace sms soutěže, ankety nebo průzkumu, patří do našich nástrojů SMS marketingu a SMS komunikace. Organizujeme sms soutěže na podporu prodeje výrobků nebo prezentaci služeb. Služby našeho mobilního marketingu dobře slouží věrnostním klubům našich klientů, reklamním kampaním výrobců i prodejců. Využitím služeb sms marketingu a mobilní komunikace dosahují naši klienti vyšší prodejnosti svých produktů a služeb a lépe se dostávají do podvědomí svých zákazníků. Další informace o službě SMS komunikace a SMS marketing.

 

Máte zájem získat bližší informace o některé z těchto služeb, kontaktujte nás telefonicky (466 029 154), e-mailem (internet@lion.cz) nebo využijte on-line formulář.

Proč se rozhodnout pro nás

Teleperformance Česká republika - tel.: 466 029 151-4, fax: 466 029 112, e-mail: internet@lion.cz, web: www.lion.cz.