Přeskočit navigaci

Telemarketingové služby
teleperformance.cz

Teleperformance Česká republika: Internetové oddělení

www.lion.cz > Služby a řešení > Multimedia, CD vizitky

Multimedia, DTP

Chcete atraktivní a moderní prezentaci firmy na CD vizitce? Katalog produktů na CD či DVD? Dárek pro své zákazníky a obchodní partnery? Reklamu formou bannerů? K tomu slouží naše řešení a produkty v oblasti multimédií, které podporují interaktivní použití textu, zvuku, obrázků, videa a grafiky.

Multimediální CD/DVD

Pokud jste obchodní firma a nabízíte své zboží, určitě máte velký náklad na tisk nejrůznějších ceníků, katalogů nebo manuálů. To je samozřejmě doprovázeno finančními náklady na jejich tisk, problémy s uskladněním, doručením, jejich aktualizací apod. Proč nechat Vaše obchodní reprezentanty vláčet se s tunami papíru, když je možné tyto informace umístit na atraktivní multimediální CD?

DTP - příprava pro tisk

Potřebujete nové logo nebo kompletní zpracování corporate identity? Nabízíme Vám služby v oblasti vizuální komunikace. Vytvoříme pro Vás pravidla jednotného vizuálního stylu při komunikaci firmy navenek i dovnitř. Dle Vašich požadavků sestavíme grafický manuál, který bude určovat např. základní pojetí loga, barev, fontů apod.

Reklamní bannery

Nedaří se Vám dobře se zviditelnit na internetu? Potřebujete upozornit na právě probíhající akci? Jednou z nejúčinnějších metod jsou na internetu právě reklamní bannery. Správně zvolenými marketingovými nástroji vytvoříme bannery pro podporu Vašeho záměru, které Vám přinesou požadovaný výsledek.

 

Máte zájem získat bližší informace o některé z těchto služeb, kontaktujte nás telefonicky (466 029 154), e-mailem (internet@lion.cz) nebo využijte on-line formulář.

Proč se rozhodnout pro nás

Teleperformance Česká republika - tel.: 466 029 151-4, fax: 466 029 112, e-mail: internet@lion.cz, web: www.lion.cz.