Přeskočit navigaci

Telemarketingové služby
teleperformance.cz

Teleperformance Česká republika: Internetové oddělení

www.lion.cz > Služby a řešení > Tvorba www stránek a aplikací

Tvorba WWW stránek a aplikací

Mezi naše významné služby patří tvorba WWW stránek a aplikací, díky které nenabízíme svým klientům  pouhý webdesign pro internetové stránky a webové aplikace na míru, ale hlavně takové webové stránky, které jsou přístupné, mají neotřelý a originální webdesign a jsou použitelné všemi uživatelskými skupinami na internetu. Těmito postupy a metodami zpracování webových stránek zajišťujeme svým klientům vysokou návštěvnost, efektivitu a ziskovost jejich webu.

Tvorba WWW stránek

Co vyžaduje tvorba úspěšných webových stránek? Originální a neotřelý webdesign a dodržování správných postupů přístupnosti, použitelnosti a optimalizace pro vyhledávače Vám přinese navštěvované a ziskové webové stránky. Na internetu jde úspěch ruku v ruce s přístupností, a proto tvoříme především přístupné webové stránky. Je váš web málo navštěvovaný nebo se vám zdá jeho vzhled nemoderní? Nabízíme i redesign WWW stránek, při kterém používáme stejných nástrojů jako při zpracování nového webu. Provedeme jeho analýzu a navrhneme nový design s ohledem na pravidla a metodiku použitelnosti, přístupnosti a optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Internetové aplikace na míru

Tým našich odborníku pro Vás vytvoří aplikace tzv. na míru pro internet i intranet. Jejich tvorba je jednou z našich základních služeb. Dle vašeho námětu zpracujeme aplikace pro intranetové nebo internetové prostředí. Mezi naše reference patří například tvorba e-shopů na míru, programování věrnostních klubů, reklamačního a objednávkového systému. Jsme schopni tvorby nejrůznějších softwarová řešení na míru, které budou splňovat požadavky a přání našich klientů.

Redakční systémy pro www stránky

Tvorba redakčního systému a jeho vytváření nám pomáhá naplnit požadavky zákazníků na možnost aktualizace a správy dat vlastními silami. Pro aktualizaci nejčastěji se měnících informací na vašich WWW stránkách zajišťujeme redakční systémy např. pro aktualizaci novinek nebo sdílení souborů. Pro jednoduchost a rychlost změny webových stránek je tento nástroj velkým pomocníkem, který se dá jednoduše ovládat a šetří Vám čas i peníze.

Optimalizace pro vyhledavače (SEO)

Metoda, která má za úkol dostat Váš web na přední místa ve fulltextových vyhledávačích (např. Seznam nebo Google). Je to marketingový nástroj připravující webovou stránku k posílení jejích šancí při zobrazení na nejvyšších pozicích. Při optimalizaci webových stránek je třeba brát ohled na další faktory jako jsou obsah, struktura, rozložení, html meta-tagy atd. Výhody a k čemu vlastně slouží se můžete dozvědět v sekci Poradenství v oblasti optimalizace pro vyhledavače (SEO).

Webhosting a správa prezentací

Chcete, aby byl Váš web vždy aktuální a spravován s ohledem na jeho optimalizaci pro vyhledávače? Při správě Vašeho webu našimi odborníky toho můžeme dosáhnout.
Webhosting je poskytnutí místa pro Vaši prezentaci na našich webových serverech. V případě, že nemáte redakční rozhraní na vlastní správu webu, tuto službu Vám také poskytneme.

 

Máte zájem získat bližší informace o některé z těchto služeb, kontaktujte nás telefonicky (466 029 154), e-mailem (internet@lion.cz) nebo využijte on-line formulář.

Proč se rozhodnout pro nás

Teleperformance Česká republika - tel.: 466 029 151-4, fax: 466 029 112, e-mail: internet@lion.cz, web: www.lion.cz.